جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

آرشام میرزایی: در بوداپست حماسه سازی خواهم کرد

جمال توسل 7 سال پیش
آرشام میرزایی: در بوداپست حماسه سازی خواهم کرد

آرشام میرزایی در گفت و گو با ایسنا، شانس خود را در رقابت‌های کسب سهمیه المپیک بالا عنوان کرد و بیان داشت: در ابتدای فصل یک رکوردگیری انجام شد و با توجه به اینکه بدنم در شرایط مسابقه نبود و فشار تمرینات وجود داشت، بهترین رکوردم را زدم. در بهترین دوران شنای خود هستم و می خواهم بهترین عملکرد را داشته باشم. مردم دعا کنند، کاملا خوشبین و آماده هستم تا در بوداپست حماسه سازی کنم.

میرزایی شانس خود را در 50 متر آزاد بیشتر عنوان کرد و افزود: در 100 و 200 متر آزاد نیز شرکت خواهم کرد ولی ماده اصلی من که هم خودم و هم مربیان امید زیادی برای رسیدن به ورودی سال 2017 جهان و نیز کسب سهمیه المپیک داریم، 50 متر آزاد است.

او همه‌ی ملی پوشان را دارای شانس کسب سهمیه دانست و اظهار داشت: در 50 متر آزاد شانس کسب سهمیه وجود دارد. 60 صدم ثانیه فاصله تا ورودی فاصله داریم. تمام تلاش ملی پوشان هم برای کسب سهمیه المپیک و نیز رقابت های جهانی است تا حد نصاب لازم را به دست آوریم، رقابت های جهانی تابستان 2017 برگزار می شود.

میرزایی در خصوص وضعیت و شرایط اردو ها بیان کرد: از آبان ماه سال 1394 اردوهای المپیک آغاز شد. قرار بر این بود اردوهای خارج از کشور و اردوی ارتفاع هم داشته باشیم. متاسفانه علی رغم تلاش فدراسیون، به دلیل مشکلات مالی اردوی ارتفاع برگزار نشد. اردوها در استادیوم آزادی با تمرینات شنا و بدنسازی پیگیری شد تا نوروز 1395 که در فروردین ماه مسابقات دبی برگزار شد و من به دلیل مشکلات خروج از کشور نتوانستم در مسابقات دبی شرکت کنم. با پیگیری‌های رضوانی و سمیع زاده مشکل خروج از کشور من حل شد و در حال حاضر حدود یک ماه است که در اردوی مجارستان حضور داریم.

ملی‌پوش شنا ادامه داد: اردوی مجارستان قرار بود اوسط اردیبهشت ماه آغاز شود ولی به دلیل مسائل نظام وظیفه ای که بیشتر از 45 روز نمی توانستیم خارج از کشور باشیم، 12 خرداد ماه به مجارستان اعزام شدیم و تقریبا 10 روز تمرینات سخت ادامه داشت و سپس وارد مرحله تمرینات آمادگی مسابقه شدیم و از فشار تمرینات کاسته شد.

میرزایی در پایان گفت: از مسئولان دلسوز فدراسیون، مربیان زحمتکش تیم، حضرتی و کشتکار تشکر می‌کنم که از زندگی خود زدند تا همه جوره تیم را حمایت کنند. همچنین رئیس فدراسیون تمام تلاش خود را برای بر طرف کردن نیاز های مالی و بر پایی اردوها کرده است.

منبع :http://isna.ir/service/Sports

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب