جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

انگلیس - ایسلند؛ سه شیرها مقابل کوه یخ

محمد جلوداری 7 سال پیش
انگلیس - ایسلند؛ سه شیرها مقابل کوه یخ

وین رونی و هم تیمی‌هایش در این دیدار رقیب سرسختی پیش روی خود می‌بینند؛ تیمی که با زدن گل پیروزی مقابل اتریش در ثانیه های پایانی، حریف سه شیرها در این مرحله شد.


انگلیس


شاگردان روی هاجسون پس از کسب دو تساوی و 1 پیروزی در مرحله مقدماتی یورو، به عنوان تیم دوم به دور بعد صعود کردند و رقیب ایسلند شدند. انگلیس که در شروع رقابت‌ها از مدعیان محسوب می‌شد، پس از انجام سه بازی به نظر کیفیت لازم برای مدعی محسوب شدن را ندارد.با این حال قرعه نسبتا خوب ایسلند، صعود آنها به دور بعد رقابت‌ها را تقریبا تضمین می‌کند و در صورت صعود باید به مصاف میزبان رقابت‌ها ، فرانسه بروند.رایان برترانتد و گری کیهیل تنها یک کارت زرد تا محرومیت فاصله دارند و احتمال استراحت داده شدن به آنها در این بازی وجود دارد.
ایسلند


ایسلند با کسب دو تساوی و 1 پیروزی به عنوان تیم صدرنشین گروهش به دور یک هشتم نهایی صعود کرد. حال آنها باید به مصاف انگلیس بروند و کار بسیار سختی پیش روی آنهاست. و تیم تا به حال در بازی های رسمی یک بار در سال 2004 به مصاف یکدیگر رفتند که سه شیرها موفق شدند 6-1 حریف خود را در هم بکوبند. حال باید دید آیا انگلیس همچنان قادر به شکست دادن ایسلند با این اختلاف خواهد بود یا نه.

منبع :http://www.varzesh3.com/

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب