جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

ایتالیا - اسپانیا: فرصت انتقام

محمد جلوداری 7 سال پیش
ایتالیا - اسپانیا: فرصت انتقام

حساس ترین دیدار مرحله یک هشتم نهایی بین این دو تیم برگزار خواهد شد؛ فینالیست های دوره گذشته که این بار خیلی زود مقابل هم قرار گرفتند.
ایتالیا


شاگردان آنتونیو کونته با شکست دادن بلژیک جام را شروع کردند و چهره ی یک تیم مدعی را از خود به نمایش گذاشتند. با این حال در بازی بعدی آنها مقابل سوئد دچار مشکل شدند و به سختی و با گل دقایق پایانی ادر توانستند این تیم را شکست دهند. پس از قطعی شدن صعود به عنوان صدرنشین، ایتالیا با تیم دوم خود مقابل ایرلند قرار گرفت و 1-0 شکست خورد. حال آنها باید به مصاف اسپانیا، مدافع عنوان قهرمانی در این مرحله از رقابت‌ها بروند. آمار ایتالیا در تقابل‌های اخیر دو تیم به هیچ وجه خوب نیست. در حقیقت در 5 تقابل اخیر دو تیم 3 پیروزی برای اسپانیا و 2 تساوی به ثبت رسیده و آتزوری موفق به شکست دادن لاروخا نشده است. حال باید دید این طلسم خواهد شکست یا این روند ادامه پیدا خواهد کرد.
اسپانیا


شاگردان ویسنته دل بوسکه که در دو دوره ی گذشته رقابت‌ها به قهرمانی رسیده اند و به دنبال هت تریک در کسب قهرمانی هستند، در مرحله گروهی دو بازی اول خود را به خوبی با پیروزی پشت سر گذالشتند ولی در بازی پایانی مغلوب کرواسی شده و به عنوان تیم دوم به این دور از رقابت‌ها صعود کردند. حال آنها باید به مصاف ایتالیا بروند که همواره در مراحل حذفی تیم خطرناکی است و می‌تواند حریفش را بدون توجه به فرمش شکست داده و حذف کند. با این حال انگیزه های بالای اسپانیا برای کسب قهرمانی و آمادگی بالای بازیکنان این تیم، در این تقابل آنها را به شانس اول پیروزی تبدیل می‌کند.

منبع :http://www.varzesh3.com/

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب