جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

مخیتاریان و زلاتان در یک قدمی منچستریونایتد

حمید اسدی 7 سال پیش
مخیتاریان و زلاتان در یک قدمی منچستریونایتد

هنریک مخیتاریان در آستانه پیوستن به منچستریونایتد است. زلاتان هم هفته آینده در تست‌های پزشکی این تیم شرکت می‌کند.
به گزارش ایسنا به نقل از اسکای اسپورت، باشگاه منچستریونایتد در آستانه به خدمت گرفتن مخیتاریان قرار گرفته است.

هافبک بازی‌ساز دورتموند که فصل گذشته در 23 گل تیمش تاثیرگذار بود و هنوز یک سال دیگر با این باشگاه آلمانی قرارداد دارد پس از پایان فصل و بعد از اینکه فهمید مورینیو علاقه‌مند به حضور او در تیمش است از مسئولان باشگاه خواست که زمینه انتقال او به اولدترافورد را فراهم کنند.

مینو رایولا مدیر برنامه‌های مخیتاریان که ایجنت رسمی زلاتان ابراهیموویچ هم هست و از قضا این بازیکن سوئدی هم بسیار به پیوستن به یونایتد نزدیک شده، از همان ابتدا برای انجام این انتقال تلاش کرد. او گفته بود که مخیتاریان دوست دارد فوتبالش را در تیم محبوبش یعنی منچستریونایتد ادامه دهد و به نظر می‌رسد این انتقال در روزهای آینده نهایی می‌شود.

مسئولان باشگاه منچستریونایتد برای انتقال مخیتاریان با پرداخت 38 میلیون یورو به زردپوشان دورتموند موافقت کرده‌اند تا این هافبک بازی‌ساز بعد از "اریک بیئی" تبدیل به دومین خرید مورینیو در یونایتد شود.

از طرفی اسکای که پیش از این در خبری اختصاصی مدعی شده بود زلاتان ابراهیموویچ پس از پایان یورو 2016 در تست پزشکی منچستریونایتد شرکت می‌کند امروز اعلام کرد مهاجم 34 ساله سوئدی هفته آینده برای شرکت در تست‌های پزشکی به منچستر سفر می‌کند تا کار انتقال این بازیکن هم نهایی شود.

به نظر می‌رسد رایولا با آوردن این دو بازیکن به یونایتد خدمت بزرگی به مورینیو انجام دهد. از طرفی او مدیر برنامه‌های پوگبا هم هست و یونایتد در صف مشتریان این ستاره فرانسوی هست.

باشگاه یوونتوس مبلغ رضایتنامه پوگبا را 120 میلیون یورو تعیین کرده و تاکنون دو باشگاه رئال مادرید و منچستریونایتد برای پرداخت این مبلغ اعلام آمادگی کرده‌اند که البته پیشنهاد شیاطین سرخ جدی‌تر بوده است. هرچند با توجه به غیبت یونایتد در رقابت‌های این فصل لیگ قهرمانان، انتقال پوگبا به اولدترافورد در این فصل کمی بعید به نظر می‌رسد.

انتهای پیام

منبع :http://www.isna.ir/

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب