جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

حواشی دیدار افتتاحیه/ یورو 2016 اینجاست!

حمید اسدی 7 سال پیش
حواشی دیدار افتتاحیه/ یورو 2016 اینجاست!

بعد از چهار سال انتظار فوتبال دوستان رقابت های یورو 2016 امشب در کشور فرانسه شروع می شود.
به گزارش ایسنا، انتظارات علاقه مندان به فوتبال به پایان رسید و بالاخره روزشمار شروع رقابت های جام ملت های اروپا به خط پایان رسید تا یکی از پرهیجان انگیزترین رقابت های ملی در سطح جهان در کشور فرانسه شروع شود.

امشب و از ساعت 23:30 فرانسه و رومانی قرار است در دیدار افتتاحیه جام پانزدهم به مصاف هم بروند و از دقایقی دیگر نیز مراسم افتتاحیه این رقابت ها شروع می شود و قرار است بعد از اجرای هنرمندان رسما این رقابت ها شروع شود.

در حالی هواداران فرانسوی وارد ورزشگاه می شوند که از سنسور الکترونیکی برای انها استفاده شده است تا تدابیر امنیتی شدیدی قبل از یورو به مرحله اجرا دربیاید. هنوز خاطره تلخ کشته شدن چندین تن در حواشی دیدار دوستانه فرانسه و آلمان از یاد مردم این کشور نرفته است.

این دوره از رقابت ها با شعار "Bienvenue en France" به معنای به فرانسه خوش آمدید برگزار خواهد شد و این شعار در مراسم افتتاحیه روی اسکوربورد و پلاستیک های هواداران نقش خواهد بست.

همچنین قرار است مهمترین شخصیت های کشور فرانسه بار دیگر در مراسم افتتاحیه برای علاقه مندان ارائه شود که این شامل معماری، ادبیات، هنر و تاریخ این کشور است.

750 هنرمند که اغلب آنها را نوجوانان تشکیل می دهند در مراسم افتتاحیه یورو 2016 به اجرای برنامه خواهند پرداخت که با حرکات نمایشی شور و هیجان را به هواداران منتقل خواهند کرد.

مراسم افتتاحیه پانزدهمین دوره جام ملت‌های اروپا از ساعت 22:30 دقیقه شروع خواهد شد و هنرمندان در آن به رجرای برنامه خواهند پرداخت.

ظرفیت ورزشگاه تکمیل شده است و هنرمندان به اجرای برنامه خود می پردازند و هواداران تیم ملی رومانی پشت یکی از دروازه ها قرار دارند که در مقابل خیل عظیم هواداران فرانسوی شانس زیادی برای ابراز حمایت خود خود ندارند.
آرسن ونگر در ورزشگاه حضور دارد و کارشناس تلوزیون فرانسه در این بازی است او در کنار زمین با چند بازیکن خوش و بش کرد که از لنز دوربین های تلویزیونی با توجه به فصل نقل و انتقالات دور نماند.

ساير تصاوير

حواشی دیدار افتتاحیه/ یورو 2016 اینجاست!
منبع :http://www.isna.ir/

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب