جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

پورکیانی:بوعذار رضایت نامه اش را بگیرد/دروازه بانمان به تهران می آید

پورکیانی:بوعذار رضایت نامه اش را بگیرد/دروازه بانمان به تهران می آید

قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان گفت: بازیکن نفت هر زمان رضایتنامه گرفت با او مذاکره می کنیم.

علی پورکیانی در گفت و گو با کاپ، درباره آخرین وضعیت تیم استقلال خوزستان اظهار داشت: بازیکنان تیم پس از اردوی ایده آلی که در کرج پشت سر گذاشتند روز پنجم تیر به اهواز برگشتند و دو روز استراحت داشتند و از فردا با ذبح یک بره که نذر این ایام شده است دور دوم تمرینات تیم در زمین گروه ملی اهواز آغاز می شود.

وی ادامه داد: تمرینات تیم تا سه شنبه هفته آینده ادامه پیدا می کند و پس از دو روز تعطیلی به مناسبت عید فطر به تهران می اییم تا دور سوم اردوی آماده سازی مان را آغاز کنیم. هدف از سفر به تهران فقط برگزاری دیدارهای دوستانه است تا تیم از هر نظر برای لیگ برتر آماده شود.

قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان درباره حضور بازیکن نفت تهران در تمرینات این تیم گفت: عباس بوعذار در اردوی تیم ما حاضر شد اما هیچ مذاکره ای با او انجام ندادیم. او هنوز بازیکن نفت تهران است و هر زمان رضایتنامه اش را از این باشگاه دریافت کرد درباره پیوستنش به تیم ما با او وارد مذاکره خواهیم شد.

وی در ارتباط با دروزاه بان برزیلی مد نظر این تیم خاطر نشان کرد: با توجه به طولانی بودن تشریفات اداری برای صدور مجوز ورود این بازیکن به ایران به احتمال زیاد این دروازه بان در اردوی تهران به تیم ما ملحق خواهد شد. در این مدت هم مهدی مومنی را به مدت یک سال به خدمت گرفتیم که پیش از این هم بازیکن همین باشگاه بوده است.

پورکیانی در این باره که آیا باز هم بازیکن جذب خواهند کرد یا نه گفت: این به نظر سرمربی تیم مان بستگی دارد. اگر نیاز باشد باز هم بازیکن جذب کنیم در این باره اقدامات لازم را انجام خواهیم داد. ما اعتقاد ویژه ای به سرمربی مان داریم. امروز ظهر هم در باشگاه با پورموسوی جلسه داریم تا برنامه های پیش روی تیم را مورد بررسی قرار دهیم.

منبع :http://cup.ir/sport/iranianfootball/487/%D9%BE%D9%...

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب