جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

آخرین بیانیه کی روش درباره سرمربی پرسپولیس

حسین عباسی 7 سال پیش
آخرین بیانیه کی روش درباره سرمربی پرسپولیس

به گزارش فوتبال آنلاین، کی روش در این بیانیه بار دیگر برانکو را به خاطر عذرخواهی نکردن از وی سرزنش کرده است و او را با لقب «برانکوئینیو» یا «برانکوی کوچک» خطاب قرار داده است، بیانیه ای که می گوید آخرین پاسخش در جنگ رسانه ای به راه افتاده، است:همکار گرامی آقای برانکو.

پایان.

از آنجایی که شما اشتباه خود را نپذیرفتید، این آخرین بیانیه ام در این مورد خواهد بود.

تا آنجایی که من مطلع هستم شما به عنوان یک جنتلمن، از ریاست فدراسیون و هیئت مدیره لیگ عذرخواهی نکردید، همینطور از هواداران پرسپولیس و حتی از من هم عذرخواهی نکردید. بنابراین تنها چیزی که میدانم این است که شما با این کار، اشتباهی بزرگ را مرتکب شدید و نادرست و غیرمنصفانه رفتار کردید.

شما به سرمربی تیم ملی، کارلوس کیروش توهین کردید، همکاری که همیشه با احترام نسبت به شما برخورد و رفتار کرده است. چرایی این کارتان را فقط خودتان می توانید توضیح دهید. می دانید که نمی توانید از عذرخواهی فرار کنید. با فروتنی از شما درخواست می کنم از هواداران پرسپولیس بخواهید دست از توهین به من، بردارند. زیرا شما مسئول اصلی این اتفاق هستید. اگر فکر می کنید من از این اتفاقات هراسان خواهم شد، مرتکب اشتباه دیگری شده اید.

هر روز که عذرخواهی از من و هواداران پرسپولیس را به تعویق بیاندازید اشتباه تان بزرگ و بزرگتر می شود، حتی اگر از کاری که انجام داده اید پشیمان شده باشید اما عذرخواهی نکنید، کوچک و کوچک تر خواهید شد. شما در حال پذیرش این ریسک هستید که از برانکو به برانکوئینیو (برانکوی کوچک در زبان پرتغالی) بدل شوید. به عنوان یک مربی فوتبال خیلی زود اعتبار و سابقه تان را از دست می دهید و دیری نمی گذرد که سایرین هم این را خواهند گفت.هواداران عزیز تیم ملی و باشگاه پرسپولیس

برای شما آرزوی بهترین ها را دارم. من واقعا از این اتفاق، ناراحت و متاسف هستم. همانطور که مطلع هستید، آقای برانکو بدون هیچ دلیلی اظهاراتی نادرست و نامناسب درباره من بیان کرد، من همچننن هنوز از این اتهامات شگفت زده هستم و تاکنون هیچ توضیحی در مورد این حمله و توهین ها به شخص سرمربی تیم ملی وجود نداشته است.

اتهاماتی را که در مورد نگرفتن تست از بازیکنان نسبت به من زده شده، کاملاً رد می کنم. تنها یک ذهن غیرمتعهد می تواند در مجموعه ای که رسماً متعلق به فدراسیون فوتبال است، بگوید که؛ کارلوس کی روش فردی است که می خواهد تعیین کند چه تیمی صعود کند و چه تیمی سقوط کند. این اتهام از سوی مربی باشگاه بزرگی همانند پرسپولیس غیرقابل پذیرش است.در هر صورت از نظرات شما متشکرم.

منبع :http://footballonline.ir/News.aspx?ID=117612

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از حسین عباسی

سجادی:افشارزاده سرپرست است
تدبیر درست سرمربی استقلال
وحید امیری مهاجم قاتل می‌شود؟
تصمیم کادر فنی استقلال پس از رصد داده های جی پی اس
احمدرضا عابدزاده :متاسفم مردم به خاطر دو خارجی به جان هم افتادند
سفیر ایران در ارمنستان در تمرین استقلال حضور پیدا کرد+عکس
چراغ سبز چلسی به اتلتیکو برای بازگرداندن کاستا
پیکان تا فردا به آندو مهلت داد
آل‌نعمه: خبرهای خوبی درباره نفت می‌شنوید
صانعی: بازیکنان در مسابقه به آمادگی می‌رسند
خوشحالم یک سال دیگر پیراهن آبی می‌پوشم
نقش پررنگ خسرو در استقلالی ماندن امید(عکس)
رضاییان: نامرد نیستم، پرسپولیسی‌ام
پشت پرده تمدید قرارداد امید ابراهیمی چه بود؟
نوراللهی برای نیمکت نشینی مهیا نمی‌شود
سیمئونه: پس از فینال احساسی صحبت کردم
برند کرواس تماشاگر ویژه تیم ملی
مارادونا: همچنان در مورد انگلیس اغراق می‌شود
کریمی از امروز در تمرینات دینامو زاگرب
خداحافظی سردار آزمون جنجال ساز شد