جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

حرف‌های کی‌روش درباره جدایی کریمی از تیم ملی

حرف‌های کی‌روش درباره جدایی کریمی از تیم ملی

به گزارش فوتبال آنلاین،در زمانی که علی کریمی به عنوان یکی از دستیاران کارلوس کی روش فعالیت می کرد جدایی ناگهانی از این تیم داشت و تا مدت ها حرف و حدیث به دنبال داشت. در این میانی برخی ها از ناراحتی او بابت فراهم نشدن بلیت فرست کلاس و پاداش پرداخت نشده به او در آستانه این رقابت ها خبر دادند و کریمی هم با اعلام اینکه نمی خواهد برای تیم ملی در این رقابت ها مشکلی به وجود آید از صحبت درباره آن خودداری کرد.


اما اختلاف بین برانکو و کارلوس کی روش بار دیگر پای شماره هشت را به میان کشید تا او با موضعی عجیب وفاداری اش به تیم محبوبش را نشان دهد و برابر سرمربی پرتغالی قرار گرفت. کریمی که همیشه به صراحت لهجه و رک گویی مشهور است با اعلام اینکه کی روش بهتر است به جای استعاره هایی مثل مار و عقاب و ... شهامت نام بردن از اسامی افراد را داشته باشد به سمت کی روش حمله کرد تا او در مقام پاسخگویی اینبار کریمی را نشانه برود.


کارلوس کی روش در بخشی از مصاحبه خود با خبرآنلاین به این نکته اشاره کرده و البته در مورد شجاعتی که کریمی منکر آن در وجود او شده، اعلام کرده بزرگترین شجاعت و جرات را زمانی به خرج داده که این بازیکن را علیرغم مخالفت ها به تیم ملی فراخوانده است: . برعکس نقطه نظر خیلی از افراد و مسئولان وقت فدراسیون و برعکس صحبت های آنها و نقطه نظرات شان، بنده شجاعت و جرات کافی به خرج دادم و علی کریمی را دعوت کردم تا به تیم ملی بیاید. خود علی کریمی نمی داند، چند نفر از درون فدراسیون همان موقع به من گفتند که دارم اشتباه بزرگی مرتکب می شوم. به من گفتند تو دیوانه هستی که می خواهی علی کریمی را دستیار خودت کنی ولی من جسارت و جرات داشتم و یک اسطوره ملی را به تیم ملی دعوت کردم.


وی در ادامه انتقادش به علی کریمی گفته: علی کریمی آن زمان این جسارت و جرات را به خرج نداد که با مسئولان فدراسیون که عامل ترک او بودند، رودرو شود. کریمی قبل از ترک تیم ملی ایران، حتی یک کلمه با با من صحبت نکرد و این کار او باعث افت جایگاه تیم ملی بازیکنان و کادر فنی ایران و همینطور شخص بنده شد. کریمی واقعا این فرصت را داشت که بیاید درباره افرادی که به او از داخل فدراسیون بی احترامی کردند و برخورد بدی داشتند، حرف بزند ولی از این فرصت استفاده نکرد و اشتباه آنها را نگفت. حالا کریمی می خواهد شجاعت و جرات بنده را تست کند. علی کریمی شخص مناسبی برای به چالش کشیدن شجاعت من نیست.

منبع :http://footballonline.ir/News.aspx?ID=117431

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از کلثوم ثانوی سورکی

خلیلیان:سپاهان جوان به نویدکیا نیاز دارد
جلسه تاج با مدیران باشگاه ها تغییر کرد
استقلال، حسین آشنا را نمی خواهد
آلوفس: شورله را به راحتی از دست نمی دهیم
مربی بدنساز استقلال به اردوی این تیم اضافه شد
پدر فوتبال آذربایجان در بستر بیماری + عکس
بوفون: هنوز اهداف مهمی در فوتبال دارم
تایمز: هیدینک، گزینه جدید هدایت انگلیس
نامه باشگاه استقلال به آنالیا اسپور
عنایتی در فهرست مرفاوی برای حضور در صبا
حاج صفی به ایران بیاید حتما برای استقلال بازی می کند
مدیرعامل ماشین‌سازی: هنوز با مدافع آلبانیایی قرارداد نبسته‌ایم
جلالی: برنامه تیم ملی، برنامه ما را هم تغییر داد
زمان شروع مسابقات لیگ دسته اول اعلام شد
مشکل تیموریان با پیکان؛ پیشنهاد ۵۰۰ میلیون تومانی!
مربی میدلزبرو چطور به استقلال آمد؟
تدابیر ویژه برای رساندن دروازه بان استقلال به لیگ
تاریخ شروع لیگ یک شنبه مشخص می‌شود
جدایی گیگز از یونایتد پس از 29 سال
مدافعی که دو گل زد!