جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

بازگشت رضا قوچان نژاد به خانه

افشین مهدیلو 7 سال پیش
بازگشت رضا قوچان نژاد به خانه

مهاجم تیم ملی با هیرنفین به توافق رسید.

قوچان نژاد مهاجم تیم ملی فوتبال ایران دوران حرفه ای خود را در تیم هیرنفین ادامه خواهد داد.
به گزارش "ورزش سه"، این باشگاه هلندی که قبلا یک بازیکن ایرانی به نام عقیل اعتمادی را در جمع نفرات خود داشته است، رضا قوچان نژاد را به خدمت گرفت تا این بازیکن در فصل آینده در لیگ هلند به میدان برود. هیرنفین فصل گذشته هلند را در رده دوازدهم جدول به پایان برده است و از قدرت های درجه دوی فوتبال این کشور محسوب می شود.

این خبر را وب سایت تله اسپورت هلند اعلام کرده است. قوچان نژاد که سابقه بازی در تیم های امن (هلند)، گو اهدایگلز(هلند)، اس سی چامبور(هلند)، سنت ترویدن(بلژیک)، استانداردلیژ(بلژیک)، الکویت(کویت) الوکره(قطر) و چارلتون اتلتیک(انگلیس) بازی کرده است فوتبال خود را در لیگ هلند از همین باشگاه آغاز کرده و هیرنفین خانه او محسوب می شود.

قوچان نژاد که از سوی باشگاه پرسپولیس نیز پیشنهادی جدی داشت در نهایت حاضر نشد در لیگ ایران به کار خود ادامه بدهد. او با 28 سال سن و 28 بازی ملی احتیاج به باشگاهی داشت که در آنجا ثابت به میدان برود و به نظر می رسد این فضا در هیرنفین برای او فراهم خواهد بود.

قوچان نژاد که به تازگی ازدواج کرده است، یکی از محبوب ترین چهره های تیم ملی فوتبال ایران نیز هست. او سابقه عضویت در تیم های پایه ملی هلند را دارد.

منبع :http://www.varzesh3.com/news/1335738/بازگشت-رضا-قو...

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب