جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

کیهیل: این نتیجه ناامید کننده بود

محمد مهدی نظری 7 سال پیش
کیهیل: این نتیجه ناامید کننده بود

به گزارش ایسنا و به نقل از اکیپ فرانسه، هواداران تیم ملی فوتبال انگلیس امیدوار بودند تیم‌شان در آخرین بازی خود در مرحله گروهی بتواند برابر اسلواکی به پیروزی برسد. آنها می‌خواستند بالاتر از ولز قرار بگیرند و به عنوان صدرنشین به دور بعد راه پیدا کنند اما دیدار شاگردان هاجسون با اسلواکی با تساوی بدون گل به پایان رسید.


گری کیهیل، ستاره چلسی که در غیاب وین رونی بازوبند کاپیتانی تیم ملی انگلیس را بر بازو بسته بود، در مورد این دیدار گفت: شب ناامید کننده و تلخی برای ما رقم خورد. در هر سه دیدار مرحله گروهی، توپ و میدان را در اختیار داشتیم و بهتر از حریف کار کردیم؛ به ویژه در دیدار برابر اسلواکی که از همه نظر بهتر از حریف بودیم. با این حال نتوانستیم به پیروزی برسیم و دروازه حریف را باز کنیم.


کاپیتان تیم ملی فوتبال انگلیس ادامه داد: اسلواکی بازی دفاعی و بسته را در دستور کار خود قرار داده بود. بازی کردن در چنین شرایطی سخت است. آنها چشم به ضدحملات دوخته بودند و اجازه فضاسازی به ما ندادند. برای گل زدن در چنین دیداری به باید بیشتر تلاش می‌کردیم اما متاسفانه نتوانستیم کار حریف را تمام کنیم.


کیهیل در پایان سخنان خود گفت: این نتیجه برای ما ناامید کننده بود. با این حال سرزنش کردن خودمان فایده ندارد. باید نهایت تلاش خود را به کار بگیریم تا در دیدار آینده خود خوب ظاهر شویم و به پیروزی برسیم. تاکنون بازی‌های خوبی را به نمایش گذاشتیم و باید این روند ادامه داشته باشد. نمی‌توانم بگویم تاکنون بد بازی کردیم بلکه بر عکس، خوب هم بودیم.

منبع :http://isna.ir/service/Sports

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب