جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

فردوسی پور با «هت تریک» برگشت/ نگاه متفاوت به یورو 2016 در «آیو»

فردوسی پور با «هت تریک» برگشت/ نگاه متفاوت به یورو 2016 در «آیو»

این روزها و همزمان با برگزاری مسابقات یورو 2016 جای خالی عادل فردوسی پور محسوس بود. حالا ظاهرا او با برنامه‌ای جذاب در تلویزیون اینترنتی (آیو) بازگشته است. این برنامه همزمان با جام ملتهای اروپا – یورو 2016- و پخش زنده این مسابقات از شبکه تلویزیونی اینترنتی، در دسترس کاربران این تلویزیون قرار گرفته است.
هت تریک یکی از اولین برنامه های ویژه تلویزیون اینترنتی با محتوایی متفاوت است که در آن بخشهای متنوعی گنجانده شده است. هت‌تریک ویژه برنامه اختصاصی جام ملّت‌های اروپا، یورو 2016 است که بصورت اختصاصی از تلویزیون اینترنتی آیو برای اولین‌بار در ایران پخش می‌شود.
در هت‌تریک که بعد از مسابقات روزانه پخش می‌شود کارشناسان به تحلیلی متفاوت از بازیهای انجام شده خواهند پرداخت. نکته قابل توجه در این برنامه پخش تحلیلها و تصاویری است که از صدا و سیما پخش نمی‌شوند. منتخبی از برنامه های خبری کانال‌های مختلف دنیا، تحلیل‌های سیاسی، اقتصادی ویژه و ... بخش‌های مختلفی از ویژه برنامه هت تریک است که علاقمندان فوتبال هر روز شاهد آن هستند. در هت‌تریک سعی شده است با نگاه متفاوت به یورو 2016 تجربه جدیدی از سرگرمی را برای مخاطب ایجاد کند.
فردوسی پور با «هت تریک» برگشت/ نگاه متفاوت به یورو 2016 در «آیو»
برنامه های این تلویزیون اینترنتی از طریق موبایل و تبلت، وب و یا با استفاده از ست آپ باکس و تلویزیون با کیفیتی مناسب در سراسر جهان قابل دریافت است. لازم به ذکر است حضور محمد حسین میثاقی و گروه عادل فردوسی پور و یکی از آیتم های جذاب این برنامه که بخش تحلیل اجتماعی تیم‌های حاضر در تورنمنت با صدای عادل فردوسی پور است به جذابیت بیشتر "هت تریک" کمک کرده است. از سوی دیگر با انتشار خبری در توئیتر مبنی بر حضور فردوسی پور در برنامه هت تریک این گمان به یقین نزدیک شده است.
آیو یک سرویس تلویزیونی و ارائه خدمات تصویری است که اساس کار را بر تعامل با مخاطب قرار داده است. با استفاده از آیو مخاطب قادر خواهد بود به محتوای دلخواه خود شامل ویدئو، صوت، بازی و سرگرمی و برنامه های مختلف در هر زمان و مکانی دسترسی داشته باشد.
لازم به ذکر است باران تلکام از بهمن سال گذشته با حمایت سازمان صدا و سیما، بطور رسمی تلویزیون اینترنتی و آرشیو تصویریش را راه اندازی کرد.


منبع :http://www.mashreghnews.ir/fa/news/591665/فردوسی-پ...

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب