جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

سرمربی راه آهن: لطفا سراغ بازیکنان ما نیایید، هیچ کدام فروشی نیستند!

نکیسا صیادی 6 سال پیش
سرمربی راه آهن: لطفا سراغ بازیکنان ما نیایید، هیچ کدام فروشی نیستند!

سرمربی جدید تیم فوتبال راه آهن اعلام کرد دیگر هیچ کدام از بازیکنان راه آهن یزدان فروشی نیستند و به همه آنها نیاز دارد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت باشگاه راه آهن، جهانبخش جعفری با بیان مطلب فوق، گفت: من از سایر باشگاه‌ها خواهش می‌کنم سراغ بازیکنان ما نیایند چون هیچ کدام فروشی نیستند و به همه آنها نیاز داریم.

سرمربی تیم راه آهن ادامه داد: بعد از پایان لیگ پانزدهم برخی بازیکنان مستعد و جوان راه آهن یزدان مورد توجه تیم‌های بزرگ و لیگ برتری قرار گرفتند اما پس از جلسه با آقای کیانیان مالک باشگاه تصمیم گرفته شد همه بازیکنانی که با ما قرارداد دارند در تیم بمانند و برای صعود بجنگند. می‌خواهیم با کمک این بازیکنان تا جایی که می‌توانیم پیش برویم.

وی ادامه داد: برنامه خوبی را طراحی کردیم تا به مدت ۷ روز و از امروز (یکشنبه) ازساعت ۱۷ الی ۲۰ در زمین چمن ورزشگاه صها واقع در شهرک اکباتان تهران از بازیکنان مختلف تست گرفته و بازیکنان مستعد را برای تقویت راه آهن یزدان و پشتوانه سازی شناسایی کنیم.

سرمربی راه آهن یزدان درباره نحوه انتخاب خود نیز یادآور شد: این تصمیم مالک و اعضای محترم هیئت مدیره باشگاه بود و امیدوارم بتوانم با تلاش و کوشش فراوان جواب اعتماد این عزیزان را به بهترین شکل ممکن بدهم.

جعفری در پایان افزود: به عنوان یک مربی جوان وظیفه خودم می دانم از همه پیشکسوتان و بزرگان تاریخ باشگاه ریشه دار راه آهن رخصت بگیرم و دست آنها را صمیمانه می‌فشارم.

منبع :http://90tv.ir/news/265521/سرمربی-راه-آهن-لطفا-سرا...

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب