جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

برانکو: از کی‌روش مایوس شدم/ او وارد بازی خطرناکی شده است

برانکو: از کی‌روش مایوس شدم/ او وارد بازی خطرناکی شده است

برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تست پزشکی بازیکنان پرسپولیس در مرکز پزشکی آکادمی ملی فوتبال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این اولین گروه از بازیکنان ماست که تست می‌دهند و سلامتی آنها برای‌مان بسیار مهم است. خیلی خوشحال هستیم این تست‌گیری از بازیکنان انجام می‌شود و من به سازمان لیگ، فدراسیون فوتبال و مرکز پزشکی (ایفمارک) تبریک می‌گویم که چنین ساختمانی با این امکانات فراهم کرده‌است.
وی افزود: گرفتن چنین تست‌هایی از بازیکنان خیلی خوب است تا اتفاقات تلخ گذشته تکرار نشود و دوباره شاهد درگذشت بازیکنی چون هادی نوروزی و مهرداد اولادی نباشیم.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا بازیکنان جدید نیز تست خواهند داد یا خیر، گفت: ما در سال گذشته از همه نفرات‌مان تست گرفتیم و قطعاً افرادی که با باشگاه قرارداد خواهند بست در تست پزشکی شرکت خواهند کرد.
برانکو در واکنش به این موضوع که گفته می‌شود ملی‌پوشان از سوی کارلوس کی‌روش اجازه شرکت در تست سازمان لیگ را پیدا نکرده‌اند، عنوان کرد: اگر واقعاً کی‌روش این کار را انجام داده باشد، اصلاً اتفاق خوبی نیست. او مربی تیم ملی است و باید در خدمت فوتبال باشد و بهترین خدمات را به فوتبال ایران بدهد. او در واقع با این کار در مورد بازیکنان گروکشی می‌کند! شما اگر منطقی به موضوع نگاه کنید متوجه می‌شوید بازیکنان بدون تست اجازه ندارند در مسابقات لیگ شرکت کنند و اینکه ملی‌پوشان اجازه شرکت در این تست را پیدا نکردند اتفاق عجیبی است که اگر واقعیت داشته باشد سرمربی تیم ملی رفتارش واقعاً عجیب و جالب است. احساس می‌کنم کی‌روش دارد وارد بازی‌های خطرناکی می‌شود. او در مورد بازیکنان گروکشی می‌کند.
وی ادامه داد: کی‌روش با این کاری که می‌کند در واقع می‌خواهد حتی تعیین کند چه تیمی قهرمان لیگ شود و چه تیمی سقوط کند! کی‌روش سرمربی تیم ملی است، اما تیم ملی برای او نیست! کی‌روش با این کارش با احساس میلیون‌ها ایرانی بازی می‌کند.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که چه برخوردی با ملی‌پوشان این تیم خواهد کرد، افزود: من از طرف خودم به ملی‌پوشان تیمم اجازه نخواهم داد در اردوی تیم ملی شرکت کنند. از طرف باشگاه نیز یکسری اقدامات انجام خواهد شد و قطعاً کمیته انضباطی باشگاه در این مورد تصمیم خواهد گرفت. بازیکنان از باشگاه حقوق می‌گیرند و در نهایت باید تابع باشگاه باشند. باشگاه تعیین می‌کند زمان استراحت و تمرین بازیکنان به چه شکل باشد.
برانکو همچنین در واکنش به این مسئله که در اتفاقات رخ داده کی‌روش مقصر است یا بازیکنان ملی‌پوش، گفت: بازیکنان مقصرند؛ از این جهت که آنها باید به وظیفه خود عمل کنند. وقتی بازیکنان از باشگاه پول می‌گیرند باید تابع باشگاه باشند. اگر زمان تاریخ فیفا باشد آن وقت باشگاه با افتخار ملی‌پوشانش را در اختیار تیم قرار می‌دهد، اما در زمان دیگر باید در تمرینات باشگاه‌شان شرکت کنند.
وی راجع به اینکه تیمش قصد دارد با جذب بازیکن هواداران را غافلگیر کند، یادآور شد: ما در حال تکمیل کردن تیم‌مان هستیم. ما می‌دانیم هواداران از ما انتظار زیادی در فصل آینده دارند و به همین خاطر سعی خواهیم کرد انتظارات آنها را برآورده کنیم. ما جاه طلب هستیم و می‌خواهیم در هر سه جامی که در آن شرکت خواهیم کرد عملکرد خیلی خوبی داشته باشیم.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد آخرین وضعیت حضور کاوه رضایی در پرسپولیس نیز اظهار داشت: همان‌طور که گفتم در حال تکمیل کردن تیم‌مان هستیم برخی مسائل در این مورد مربوط به خودمان است، اما در مواردی اوضاع از دست‌مان خارج است. ما در نهایت سعی می‌کنیم بهترین تصمیم را بگیریم.
برانکو در پاسخ به پرسش خبرنگاری مبنی براینکه آیا خودش نیز تست پزشکی خواهد داد یا خیر، گفت: من در یک فرصت لازم این تست را حتماً انجام خواهم داد.
در پایان خبرنگاری در مورد گرمای سالن از برانکو سؤال کردد که او در جواب گفت: اینجا گرم است، اما من در کنار شما خبرنگاران احساس خوبی دارم.

منبع :http://www.mashreghnews.ir/fa/news/591008/برانکو-ا...

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب