جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

معاون وزیر نفت و بازرس قانونی انتقال نفت به انزلی را امضا نکرده‌اند

میثم نژادقصاب 7 سال پیش
معاون وزیر نفت و بازرس قانونی انتقال نفت به انزلی را امضا نکرده‌اند

صورتجلسه واگذاری امتیاز باشگاه نفت به امضای معاون وزیر نفت و بازرس قانونی نرسیده و با این شرایط اعلام برنده شدن باشگاه ملوان غیرقانونی به صورت غیرقانونی انجام شده است.

با وجود اظهار نظر برخی از مسئولان باشگاه نفت تهران، پیگیری‌های خبرنگار تسنیم نشان می‌دهد که اعلام برنده مزایده فروش باشگاه نفت غیرقانونی بوده چون همه باید در این مورد به اتفاق نظر می‌رسیدند و صورتجلسه واگذاری به امضای همه اعضا می‌رسید اما این اتفاق نیفتاده و اختلاف نظر شدیدی در بین اعضا وجود دارد.

بر اساس شنیده‌ها و اظهارات منابع مختلف تا این لحظه، صورت جلسه واگذاری امتیاز باشگاه نفت به امضای هر سه عضو کمیته و همچنین عضو ناظر که بازرس قانونی باشگاه نفت است نرسیده است. مسئولیت فروش امتیاز باشگاه نفت تهران برعهده کمیته‌ای سه نفره شامل متشکل از دو معاون وزیر و یک مشاور وزیر و حمیدرضا گرشاسبی معاون وزیر ورزش‌وجوانان، عمادحسینی معاون وزیر نفت و اصغر هندی، مشاور وزیر نفت در امور حقوقی و بین‌الملل در این کمیته عضویت داشتند و حسین آل‌اسحاق، بازرس قانونی موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت تهران هم در آن حضور داشت.

در این بین اصغر هندی و حمیدرضا گرشاسبی صورتجلسه واگذاری به باشگاه ملوان را امضا کرده‌اند اما سید عماد حسینی، معاون وزیر و رئیس هیئت امنای باشگاه نفت و حسین آل اسحاق آن را امضا نکرده‌اند. نکته‌‌ای که در این بین جلب توجه می‌کند اصرار امضا کنندگان این صورتجلسه به ویژه گرشاسبی (مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران) برای انتقال این امتیاز به ملوان است در حالی که یکی از خریداران تهرانی پیشنهاد 17 میلیاردی خرید امتیاز باشگاه و تسویه حساب با عوامل تیم، باشگاه و طلبکاران را در همان ابتدای کار متعهد شده بود. چیزی که در دستور وزیر نفت بر آن تاکید شده است.

اعلام خبر برنده شدن ملوان در مزایده باشگاه نفت، رعایت نکردن دستور وزیر در پرداخت مطالبات بازیکنان، کادرفنی و عوامل باشگاه و فقط مبنا قرار دادن بالاترین پیشنهاد، توجه نکردن به اصول ورزشی در مزایده باشگاه‌های فوتبال به ویژه از سوی فردی مانند گرشاسبی - از جمله اینکه تیم نمی‌تواند به خارج از استان منتقل شود یا اینکه باشگاه بدهکار ابتدا باید بدهی‌هایش صاف شده و منتقل شود- ابهامات زیادی را در مورد امضا کنندگان این انتقال ایجاد کرده است. منتشر نشدن مستندات صورت جلسه این واگذاری یا سایر مدارک و مستندات مربوط به آن از سوی مسئولان در باشگاه نفت یا وزارت نفت و غیرقانونی اعلام شدن این مزایده توسط رئیس فدراسیون فوتبال بر این ابهامات افزوده است.

منبع :http://www.tasnimnews.com

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از میثم نژادقصاب

محمودی: کیفیت بازی‌های تیم ملی والیبال در لیگ جهانی چندان خوب نبود
رضایت‌نامه بهرامی صادر شد
جونز به اردوی استقلال اضافه شد
تیم فوتبال صبا یک بازیکن جدید جذب کرد
تلاش پرتغالی‌ها برای آماده‌سازی به موقع په‌په
پیروزی پرویز هادی در نخستین دیدار انتخابی سنگین وزن کشتی آزاد
باقری قرارداد دوساله‌اش را امضاء کرد
قرارداد رضایی و باقری با استقلال در هیئت فوتبال تهران به ثبت رسید
افشین: با اهداف خاصی به استقلال آمدم
کوهنوردان گیلانی به قله آراگاتس ارمنستان صعود کردند
عنوان سومی دونده معلول ایرانی در مسابقات بین‌المللی قزاقستان
بوناچیچ، جباری و منتظری در الاهلی ماندنی شدند
مهاجم اروگوئه ای که برای 22 باشگاه بازی کرد!
چراغ سبز اسکولاری برای مربیگری در تیم ملی انگلیس
چهارگلستانی امیدوار به حضور دررقابت های سپک تاکرا قهرمانی آسیا
شهریاری سرپرست باشگاه نفت شد
رئیس هیات بوکس فارس: برای توسعه این رشته باید اختلاف ها را کنار گذاشت
توافق مربی دژاگه و نکونام برای فسخ قرارداد
تقدیر کونته از سبک بازی بازیکنان ایتالیا
شکست‌ناپذیری راموس مقابل ایتالیا