جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

امیرحسین صادقی سرانجام سکوتش را درباره پرویز مظلومی و رابطه اش با منصوریان شکست

امیرحسین صادقی سرانجام سکوتش را درباره پرویز مظلومی و رابطه اش با منصوریان شکست


امیرحسین صادقی سرانجام سکوتش را درباره پرویز مظلومی و رابطه اش با منصوریان شکست
امیرحسین-صادقی-سرانجام-سکوتش-را-درباره-پرویز-مظلومی-و-رابطه-اش-با-منصوریان-شکست

وبسایت رسمی برنامه نود - این بازیکن می گوید مشکلی با منصوریان ندارد و این بحث ها، بحث های خاله زنکی است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از خبرآنلاین، امیرحسین صادقی به صبا پیوست. او دوست داشت به استقلال ملحق شود ولی در نهایت این اتفاق نیفتاد و راهی را رفت که سال قبل رفته بود. این اتفاق بهانه ای بود برای گفت و گو با او. امیرحسین درباره بیانیه اخیر مظلومی و همینطور رابطه اش با منصوریان هم توضیحاتی داد.

امیرحسین حرف از این بود که تو به استقلال بروی ولی در نهایت با صبا قراردادت را تمدید کردی. صحبت می کنی که چه اتفاقی افتاد؟
من درباره استقلال حرف زده ام. در اینستاگرامم یک ویدئو گذاشتم و حرف هایم را زدم تا بحثی نباشد. خب دوست داشتم فوتبالم را در استقلال ادامه بدهم ولی شرایط مهیا نبود. من به همه حق می دهم. به هر حال منصوریان یا باشگاه استقلال هم باید طبق سلیقه خودش عمل می کرد. من از امروز به بعد فکر و ذکرم صباست. واقعا از علی دایی تشکر می کنم که یک سال خوب را کنارش داشتم و حالا در سال دوم هم کنار او و صبا خواهم بود. علی دایی همیشه به من لطف دارد. امیدوارم بتوانم خودم را دوباره در صبا ثابت کنم. من از تیم ملی عقب افتادم ولی عزمم را جزم می کنم که در کنار علی دایی، بتوانم از فوتبال لذت ببرم و تجربیات بیشتری به دستیار بیاورم.
درباره رابطه تو و منصوریان بحث هایی هست. اینکه سال گذشته اتفاقاتی افتاد. خودت درباره این مسایل صحبت می کنی؟
ببیند من با هیچکس هیچ اختلافی ندارم و نخواهم داشت. داش علی منصوریان بزرگتر من بوده. کاپیتان من بوده. من کنار ایشان فوتبال بازی کرده ام و از فوتبال لذت برده ام. متاسفانه جو فوتبال خاله زنکی شده است. نمی دانم این فضا کی می خواهد از بین برود. من استقلال را دوست دارم. منصوریان را دوست دارم. هوادارانش را دوست دارم ولی قسمت نبود به این تیم بروم. الان هم خیلی خوشحالم که کنار علی دایی هستم و با این مربی بزرگ کار می کنم. به فکر آینده فوتبالم هستم. اینکه بتوانم ۴،۵ سال دیگر بازی کنم و انشالله حتی کنار آقای علی دایی سرمربی شوم.
پرویز مظلومی در بیانیه اش نام تو را آورد و حتی نوشته بود تو را می خواسته اما گفته بودند چون سید جلال را می گیرند، تو را رد کرد. این حرف ها را تائید می کنی؟

ببیند من در زندگی ام چالش داشته ام ولی به نظرم هیچ فایده ای ندارد. به نظر من چالش در این فوتبال الکی و بی خود است. نه استفاده ای برای من دارد و نه دیگران. اگر من هزار صحبت هم کنم، آب از آب تکان نمی خورد. اگر هزاری هم گله ای داشته باشم نمی گویم. صحبت هایی درباره من شد. اگر درباره آنها از من می پرسید می گویم که آنها را تائید نمی کنم. من دوست دارم استقلال در آرامش باشد. مظلومی را دوست دارم. سه سال فوتبالی خوب با پرویز مظلومی داشتم. همیشه برای من ارزش زیادی دارد و به او احترام می گذارم. ببیند امیرحسین صادقی نیازی به بشری ندارد و امیدش به خداست. امیدوارم که دیگران هم در کارشان موفق باشند. جدایی از استقلال هم برای من یک توفیق اجباری شد تا با آقای علی دایی آشنا شوم و مسیر زندگی ام هموارتر شود. امسال هم با صبا هدف های بزرگی داریم و ترجیح می دهم بیش از هر چیز تمرکزم را روی موفقیت این تیم بگذارم.
اخیرا در مصاحبه ای گفتی که در صبای سال گذشته اینقدر به شما جای غذا گوجه و نان دادند که دیگر سرطان پرستات نمی گیرید. امسال هم برنامه ای برای این کار دارند؟
(خنده)با این حرف هایی که مسئولان زدند به نظرم امسال وضعیت بهتر خواهد بود. ما هم به احترام علی دایی در این تیم بازی می کنیم و قطعا مسئولان هم زحمت شان را می کشند. امیدوارم حمایت ها در شان و شخصیت علی دایی و صبا باشد. امسال با سال گذشته فرق دارد. با صحبت هایی که مسئولان کردند مطمئنا اتفاقات سال گذشته نمی افتد. این فصل آقای دایی زمان بیشتری برای بستن تیم دارد. هر چند بیشتر تیم ها ترکیب خود را بسته اند ولی صبا هم کارش را شروع کرده و انشالله با قدرت وارد مسابقات می شویم.

حرفی با هواداران استقلال داری؟ مخصوصا آنها که دوست داشتند برگردی.
امیدوارم نماز و روزه همه قبول باشد. امیدوارم استقلال در فصل جدید دو جام را بگیرد. لیاقتش را دارد. من هم عضو کوچکی از استقلال هستم و برای تیم آرزوی موفقیت می کنم. هواداران استقلال هم که فوق العاده هستند و امیدوارم این فصل با قهرمانی تیم خوشحال شوند. خیلی از هواداران در صفحه شخصی ام برای من نوشتند که دوست داریم برگردی. آنها واقعا به من لطف داشتند و شرمنده ام کردند.

سوال آخر درباره لیگ فصل بعد است. خیلی ها می گویند دوباره لیگ دو قطبی خواهیم داشت. تو نگاهت به لیگ بعدی چطور است؟

هیچ چیز از الان قابل پیش بینی نیست. استقلال و پرسپولیس مهره های خوبی گرفته اند ولی این دلیل نمی شود که هر تیمی مهره داشته باشد، موفق می شود. من که امیدوارم استقلال موفق شود ولی شک نکنید صبا هم بعد از تجربیات سال گذشته، امسال با قدرت بیشتری وارد مسابقات می شود. کلا از حالا برای حرف زدن درباره این مسایل زود است و اجازه بدهید لیگ شروع شود.

منبع :http://90tv.ir/news/264357/%d8%a7%d9%85%db%8c%d8%b...

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از امين نصراله زاده سوركي

بخشی از طلب ماریچ پرداخت شد
امروز، آخرین دیدار تدارکاتی گسترش در ترکیه
کروس: این بهترین عملکرد ما در یورو بود
جزئیاتی از ملاقات مخفیانه پدر مسی با مالک چلسی
مرکز رسانه‌ای شهر ریو افتتاح شد
خدیرا: آنچلوتی بایرن را خطرناک تر می کند
کریمی با سپاهان قرارداد بست
بازیکن حاضر در لیگ رژیم صهیونیستی به تیم خواهان شهباززاده پیوست
نوروزی به سپاهان پیوست
حرف های رونالدو در میان طرفداران پرتغال
صانعی: بازیکنان فقط در شرایط مسابقه به آمادگی خوبی می رسند
دروازه بان برزیلی تیم مشهد یک ساله بست
مظلومی فسخ نکند، نمی‌توانید قرارداد منصوریان را ثبت کنید
پیکانی‌ها در تست پزشکی شرکت کردند
جلسه فنی کمالوند با گسترشی ها در ترکیه
افاضلی: از نفت تهران با من هیچ صحبتی نشده است
قرارداد بازیکن استقلال فردا رسمی می شود
عنایتی:پورحیدری شوخی کرد و جدی گفت!/چطور 2 روزه نظرشان عوض شد؟
رئیس جدید باشگاه الاهلی اعلام کرد/منتظری و جباری ماندنی شدند
عابدزاده:پرسپولیس بزرگترازطارمی ورضاییان است/هواداران سرخ ناراحت نشوند