جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

دوندگان ایران سهمیه المپیک نگرفتند

شيوا فيروزي 4 سال پیش
دوندگان ایران سهمیه المپیک نگرفتند

دوومیدانی‌کاران کشورمان در پایان مسابقات بین‌المللی ارزروم در ترکیه موفق به کسب سهمیه المپیک نشدند.از تسنیم، در روز دوم و روز پایانی رقابت‌های بین‌المللی دوومیدانی ارزروم در ترکیه نمایندگان کشورمان موفق به کسب به سه مدال طلا، یک مدال نقره و چهار برنز شدند.
در 200 متر بانوان دونده‌ای از اوکراین با ثبت زمان 23.59 ثانیه اول شد، مریم طوسی از ایران با ثبت زمان 24.11 ثانیه در جایگاه دوم ایستاد و مدال نقره گرفت و دونده‌ای از کشور ترکیه نیز با ثبت زمان 24.29 ثانیه سوم شد.
در رشته 4 در 100 متر تیم ترکیه با ثبت زمان 38.31 ثانیه قهرمان شد، تیم رومانی با ثبت زمان 39.60 به مقام نایب قهرمانی رسیدو تیم کشورمان نیز با ترکیب علی خدیور، رضا قاسمی، مهدی زمانی و سجاد هاشمی با ثبت زمان 39.84 به عنوان سومی دست یافت و مدال برنز را از آن خود کرد.
در رشته پرش طول، محمد ارزنده موفق شد با ثبت رکورد 7.85 متر در جایگاه نخست بایستد و مدال طلا بگیرد. پرنده ترکیه‌ای نیز با ثبت رکورد 7.78 متر دوم شد و سبحان طاهرخانی دیگر ورزشکار کشورمان هم با ثبت رکورد 7.56 در جایگاه سوم ایستاد و صاحب مدال برنز شد.
در رشته پرتاب وزنه، علی ثمری موفق شد با ثبت رکورد 18.92 متر بر روی سکوی نخست بایستد و مدال طلا بگیرد. همچنین پرتابگرانی از کشور ترکیه با ثبت رکوردهای 17.60 و 13.43 متر به ترتیب دوم و سوم شدند.
در رشته پرتاب نیزه، امید تاجی با ثبت رکورد 76.12 متر قهرمان شد و به مدال طلا دست یافت، پرتابگر رومانیایی با رکورد 74.56 متر دوم شد و یوسف یوسف‌وند از ایران با ثبت رکورد 67.37 متر در جایگاه سوم ایستاد و به مدال برنز رسید.
در رشته پرش سه‌گام ورزشکارانی از رومانی با ثبت رکورد 15.85 و 15.83 متر به ترتیب در جایگاه‌های اول و دوم ایستادند. وحید صدیق پرنده‌ای کشورمان با ثبت رکورد 15.79 سوم شد و به مدال برنز رسید و میلاد دریساوی نیز با ثبت رکورد 15.38 متر در جایگاه چهارم ایستاد.
در رشته پرش با نیزه پرندگانی از کشور ترکیه به مقام‌های اول و دوم دست یافتند و شهروز بنی‌آدم از کشورمان با ثبت رکورد 4.60 متر در جایگاه سوم ایستاد و به مدال برنز دست یافت.
در 200 متر مردان دوندگانی از کشورهای ترکیه، اوکراین و رومانی صاحب عنوان‌های اول تا سوم شدند. علی خدیور با ثبت زمان 21.02 ثانیه در جایگاه ششم ایستاد و رضا قاسمی نیز با ثبت زمان 21.30 در هشتم شد.
به این ترتیب تیم منتخب دوومیدانی کشورمان در این دوره از رقابت‌های بین‌المللی ارزروم با کسب 6 مدال طلا، 3 مدال نقره و 5 مدال برنز به کار خود پایان داد.

منبع :http://www.varzesh3.com/news/1333118/%D8%AF%D9%88%...

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از شيوا فيروزي

ابتلای سپ بلاتر به سرطان پوست
مورینیو 20 یورو به یک کارتن خواب کمک کرد
ترکیب دو تیم فرانسه و آلمان اعلام شد
ارسلان کاظمی: باید بر اعصاب خودمان مسلط باشیم و شخصیت تیم را حفظ کنیم
سامی خدیرا از ادامه یورو باز ماند
گومز ادامه رقابت های یورو را از دست داد
اینفانتینو: بهتر است جام جهانی ۴۰ تیمی شود
ایتالیا و آلمان بهترین تیم های حاضر در یورو ۲۰۱۶
ترکیب تیمهای آلمان و ایتالیا مشخص شد-فینالی دیگر در راه است
موفق‌ترین تیم‌های تاریخ یورو در ضربات پنالتی +جدول
یادداشت آنچلوتی در آستانه بازی ایتالیا-آلمان؛ از فوتبال آلمان تا زبان آلمانی!
کیمیچ اطمینان دارد که آلمان می تواند بر سحر و افسون ایتالیا غلبه کند
هیچ بازیکنی در جام‌ ملت‌های اروپا 2016 دوپینگی نیست
ترکیب اصلی پرتغال - لهستان
دیدار مقابل بلژیک دومین بازی مهم تاریخ ولز است
داستان عجیب رونالدو در یورو 2016
تمام محرومان یک چهارم نهایی یورو 2016
دراکسلر: اراده مولر مرا تحت تاثیر قرار می دهد
«مارادونا» از «لیونل مسی» خواست تا در تیم ملی آرژانتین بماند
پاسخ منفی نیمار به پاریس