جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

حاج‌صفی در تیررس استقلال!

سپهر اندید 7 سال پیش
حاج‌صفی در تیررس استقلال!

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا منصوریان در اولین نشست مطبوعاتی خود بعد از انتخاب به عنوان سرمربی استقلال مدعی شد که جذب وحید امیری در اولویت این باشگاه نیست و آنها دو سوپرایز در لیست خود دارند که در این هفته نام آنها را اعلام می کنند.

در این بین گفته می شود یکی از سوپرایزهای منصوریان جذب احسان حاج صفی است، بازیکنی که جدایی اش از تیم دوم شهر فرانکفورت قطعی شده است و هنوز تیم فصل آینده خود را انتخاب نکرده است. گفته می شود استقلال قصد دارند صید بزرگ نقل و انتقالات لیگ را به نام خود بزنند و حاج صفی را آبی پوش کنند. بعد از پیوستن وحید امیری به پرسپولیس تماشاگران استقلال کمی از عملکرد این باشگاه در نقل و انتقالات نا امید شده اند و به همین دلیل آبی ها قصد دارند به نوعی با جذب احسان حاج صفی جبران مافات کنند. در این راه استقلال برای جذب حاج صفی با سپاهان رقابت می کند و ممکن است او بخواهد به تیم سابق خود برگردد.
استقلالی ها در حالی مذاکره برای جذب احسان حاج صفی را آغاز کرده اند که چند روز پیش مدیربرنامه های او اعلام کرد که مدافع چپ تیم ملی دوست دارد به فعالیتش در فوتبال اروپا ادامه بدهد و باید دید آبی ها چطور می خواهند این بازیکن را راضی به عقد قرارداد کنند.

منبع :http://www.varzesh3.com/

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب