جام جهانی جام جهانی

ورزش > اخبار و حواشی ورزشی > اخبار و حواشی

یوردانسکو: بازی پایان ناراحت کننده و دردناکی داشت

محمد مهدی نظری 7 سال پیش
یوردانسکو: بازی پایان ناراحت کننده و دردناکی داشت

به گزارش ایسنا، تیم ملی رومانی با ارائه یک بازی زیبا توانست فرانسه را غافلگیر کند ولی در نهایت با شکست 2 بر یک شکست خورد.

آنخل یوردانسکو بعد از این دیدار گفت: باید تاکید کنم از بازی شاگردانم کاملا راضی هستم. بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتیم و نشان دادیم تیم دست و پا بسته ای نیستیم. بازی را در هر دو نیمه خوب شروع کردیم و موقعیت گلزنی داشتیم. شاید اگر در آغاز نیمه دوم به گل می رسیدیم، سرنوشت بازی عوض می شد. متاسفانه توپ ما در این صحنه وارد دروازه نشد و با بدشانسی روبرو شدیم.

سرمربی رومانی ادامه داد:‌ دست تک تک بازیکنانم را می فشارم. آنها تمام نکات آموزشی را که ما قبل از این دیدار تمرین کرده بودیم را در این بازی به نمایش گذاشتند. سازماندهی خوبی داشتیم. به نظرم گل اول فرانسه خطای ژیرو روی دروازه بان ما بود و داور می توانست آن را خطا بگیرد. در ادامه نیز نتوانستیم بازی را کنترل کنیم و متاسفانه دروازه ما باز شد.

یوردانسکو در پایان گفت:‌ بعد از اینکه بازی به این خوبی را به نمایش گذاشتیم، باز شدن دروازه در دقیقه 89 خیلی ناراحت کننده و دردناک بود. در واقع بازی پایان تلخی برای ما داشت. باید از نظر روحی و ذهنی شرایط خوب خودمان را بازیابیم و به فکر دو بازی بعدی در گروه باشیم. فکر می کنم همین دیدار سخت را برابر سوییس هم خواهیم داشت و باید با تمام توان برای صعود بجنگیم.

منبع :http://isna.ir/service/Sports

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب